Bordžinek21

Poznáte písničku podle popisu videoklipu?

Dobrý den, hledám písničku, ale neznám název ani interpreta a ani melodií pamatuji si jen nějaké úryvky z videoklipu. Nejsem si jistá jestli to zpívá chlap nebo žena, ale pamatuji si, že žena byla myslím zavřená v kleci neboli za mřížemi a myslím, že to byla léčebna nebo psychiatrie, měla na sobě bílou noční košili a vlasy myslím měla hnědé a kudrnaté ten muž se byl za ní podívat a pak tam nevím jestli si to představil nebo jak se to tam stalo, ale ten muž si přál, aby byl na místě té ženy, aby on byl v té košili a zavřený a ona aby byla zase na jeho místě a fakt se to tak stalo on byl v té košili zavřený a ona byla na jeho místě a volná. To je asi vše, co si pamatuji, připomíná mi to písničku MILOW-AYO TECHNOLOGY myslela jsem si i, že by to mohla být píseň od něj, ale nic takového jsem nenašla. Prosím pomozte mi. Děkuji

Odpovědi
Brblal

Ty asi nehledáš písničku, ale jen videoklip.

Pokud hledáš písničku, napiš z kterého je asi roku, zda je zpívaná anglicky, zda ji zpívá zpěvák nebo zpěvačka, zda to byl hit, zda ji někde ještě občas hrají (kde a kdy), příp. které známé písničce se podobá (ale ne videoklipem) ale zvukem atd.

autacek

V kleci za mřížemi, mohlo by to být s notnou dávkou umělecké benevolence klidně i toto
https://youtu­.be/KWZGAExj-es

Anikitos

Nebude to Limp Bizkit – Behind blue eyes. ;) Dobrá písnička :D
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=NxoRHqc1iDk