excelsior200

Pomůžete mně najít název písničky podle videoklipu?

Hledám název písničky podle videoklipu

Dobrý den. Včera jsem na óčko star zahlédl videoklip k písničce podle mě jsou to osmdesátky maximalně počátek devadesátek. Nejsem si uplně jistý jestli to bylo zpívané anglicky ale refrém byl něco jako „bad love“. Poznat by se ro dalo podle onoho videoklipu, ve kterem zpěvák(nebo zpěvačka?) jezdí po rafinérii nebo co to je v kamionu asi volvo, ktery strašně kouří z komínů a má jakési rolety na čelním skle. Skladba končí i tím že to volvo jede a kličkuje před kamerou. Když zpivaji refrém tak tam ke konci stoji všichni pohromadě a je tam i jakasi blonďatá kulturistka a typek s puškou a všichni jsou oblečeni jakoby na stavbu. Pomůže někdo zjistit název? Díky moc! Luk

Odpovědi
EKSOT123

Tohle sice není ono, ale podoba tam je – „Nás nedoženou“ Rossia!!! https://www.y­outube.com/wat­ch?v=bLCrpcWkxyg#t=85