Smikey

Poradíte s názvem filmu podle popisu?

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli by někdo nepoznal tenhle film podle děje, už je to dlouho co jsem ho viděl, ale doufám že vám tenhle popis děje co jsi pamatuji pomůže. Film je o jednom muži, který byl člen tajné jednotky, ale jeden den mu přišli lupiči do domu a zabili jeho dceru a manželku. Jednomu z těch dvou lupičů se pomstil tak, že mu do těla „napumpoval“ adrenalin aby nevykrvácel a potom mu řezal části těla na kousky, potom tohle video odeslal myslím že policistovy co na tomhle případu dělal. Poté 2. pachatel dostal rozsudek smrti (bezbolestné, usmrcení mělo dojít chemikáliemi), ale tzv. člověk, kterého jsem zmínil na začátku mu prohodí „látky“ které by tomu 2. pachatelovi měli přičinit bezbolestnou tak, aby umřel v těch nejhorších bolestech na vykrvácení přes kůži. (Pardon jestli mám někde chyby a nebo pokuď tenhle obsah nedává smysl).

Děkuji a přeji hezký den

Původní neotázka
Hledám film, Obsah v Popisku.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… něco mi to říká, nebude to přesně jak popisuješ, ale podívám se …

… jsem si vzpomněl: není to Ctihodný občan https://www.csfd­.cz/film/242257-ctihodny-obcan/komentare/ ?