Coaler

Hledám film o bermudském trojúhelníku, pamatuji si jen jednu scénu.

Hledám film o bermudském trojúhelníku, pamatuji si jen jednu scénu, ve filmu letí boeing přes bermudský trojúhelník a proti nim letí válečná letadla, boeing se jim vyhne ale spadne do oceanu a když je pak ponorkou hledají, najdou boeing obrostlý mechem a trávou jako kdyby tam byl od války a ty válečná letadla jsou jako kdyby tam spadly před pár dny, tudíž se tam prolnuly časy. Pak z toho boeingu ze záchodu, kde vznikla nějaká vzduchová kapsa, vyprostí malou holčičku, která vypadá jako stará paní a oni se ji zeptají kolik jí je let a ona ukáže na prstech že 5 nebo tak nějak. To je jediný co si z toho filmu pamatuji, nevím zda to nebyl nějaký dokument. Hledám to už asi 2 roky :D. Díky moc za odpovědi :).

Nejlepší odpověď
iceT

Asi jsem to viděla,ale na název si nevzpomenu,filmů o Bermudském trojúhelníku je několik,ale napadla mě Záhada Bermudského trojúhelníku,to bylo celkem na tři díly.

Další odpovědi
mojitek

tenhle film nevím jak se jmenuje ,ale doporučuju shlédnout tento film : http://www.fdb­.cz/film/tajem­na-zare-nad-pacifikem-the-final-countdown/20415 – hodně dobrý film…