bolak

Hlásí zpoždění na všech nádražích stejnej chlap?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ne. U nás hlásí ženská.
Doplňuji:
Ha, tak prý už ne :o)

Další odpovědi
Deli

V Plzni hlásí ženský hlas.

Michal Kole

Někde mají systémový „počítačem“ generované hlášení.

Na slovensku to namluvila nějaká herečka jednotlivé slova a počítač ty jednotlivá slova vybere z databáze a seskládá do věty.

To jsem viděl v na televizi Nova asi v pořadu Víkend, ale nejsem si jistý.

seira

V letadle na vás bude mluvit herec Pavel Soukup a na větších nádražích herec Václav Knop (tělocvikář ze sitcomu Hospoda). 😉 Tady je důkaz: http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/V%C3%A1clav_Knop

Děda Louda

Když to stihne včas, tzn. když nemá vlak zpoždění, tak by to mohl docela dobře zastat i sám. Jelikož ale taková situace nastává pouze hypoteticky, musí zaskočit ten, kdo zrovna uvízl na tom kterém místě.

honza19hk

záleží kdo má zrovna službu na nádraží.

bolak

Michal: no, že jsou tam namluvený jednotlivý slova a pak se to skládá dohromady, to mi tak nějak došlo i bez borhyový :)