Avatar uživatele
zjentek

Heh ?

Co se stalo? Chybka? Tak jsem se pracně smolil s otázkou, kde jsem mimo jiné chválil nový kabát webu a při odeslání jsem dostal tuto odpověď: web odpovědi.cz říká: ano/ne. Tak jsem logicky klikl na to ANO a otázka i s obrázkem je fuč. Jo! SKVĚLÁ PRÁCE! Líbí se mi ta nová podoba!!! (;

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 1361 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Hmm, já být stará vykopáffka, nerad změna, pokud není zásadní či alespoň nějaká rozumná důvoda. Podobný šok jsem zažil, když přiíšly W10, jako kdyby někdo vzal recept od Mrkvosoftu. Z „krásných“ Sedmiček přestup jak do doby e-e-ných Win3.1… :(

Snad se to vyplatí na mobilech, netuším co jinak vedlo k této změně, spíš bych uvítal FUNKČNÍ, než estetické změny. Také nerozumím tomu, proč se netestuje a rovnou se to prdne do ostrého provozu, já když jsem dělal v pravěku web, tak jsem měl na serveru testovací verzi webu (databázi používala stejnou) a tam se vychytávaly chybičky. Nechápu např. PROČ je hned pod otázkou element „diuskuze“, když zůstal jak byl i pod odpovědmi? (tam mi přijde logičtější – napřed odpovědi, pak kecičky)
Pozitivum jsem ale také našel, jestli se nepletu, tak se v určitých elementech mírně zvětšil font, což zde jistě mnohé mumie uvítají, páč nebudou muset hnedle hrabat po čočkách/brejlích. ;) :)
No, časem si zvykneme, hlavně aby web správně FUNGOVAL, opičárničky nemá smysl řešit. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Justin1

Vyzkouším, jestli mohu sám sobě dát palec.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

No, to je sice všechno fajne, ale stejně nic nevysvětluje to okýnko „web odpovědi.cz říká“ a proč následně odstranil ze systému mou otázku, když jsem z možností ano/ne klikl na ANO.

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Hnus velebnosti. Končím zde. Absolutně nepřehledné!

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Nechóóď… (;

Ta hráškově zelená je trocha ústřel svou nevýrazností. Co by mělo být výrazné, je nevýrazné a možná i naopak.

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… co nepřehledný, totální maglajs …

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

TVL tak to je BRUTUS, třetí chyba! Nahlásil jsem si svou vlastní, nesrozumitelnou otázku a hádej co… no SERVER ERROR! (;(; JTJ! (Já to .ebu) (;

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nový systém začal dnes odpoledne, bude to fungovat.

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Mazaně jsem to napsal (svým spec. způsobem vychválil) do PRVÉ otázky v novém kabátě a ta zmizela. Takže UŽ se mně NELÍBÍ!!! (;D;D;
(Viz můj poslední příspěvek.)

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Líbí se Vám nová podoba?

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

Ne – je to moderně prázdná obrazovka. Nesmyslně plácané mezery mezi řádky, neznatelné oddělení jednotlivých otázek.

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Počkat… dal jsem ti odpovědět a zobrazilo se jako nový příspěvek. VTF? Druhá chyba? JTJ…

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Je to pod komentářem, součást změny.

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dust8

Ony se zmenšují avatary při delší reakci na diskuzi?

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Je to tak 😁

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek