jsemjá

Hacknul se na můj počítač admin?

Napsal mi můj antivirus, že mě pravděpodobně může sledovat admin, je to možné?

Nejlepší odpověď
led

Admin internetovej siete, aj lokálnej, má možnosti skontrolovať na aké siete sa pripájate.
Rovnako to môže urobiť aj „pán plukovník“ z orgánu povereného bezpečnosťou štátu

Další odpovědi
zjentek

Určitě ne hacknul. Když, tak cracknul. Hack je něco pozitivního a tak se podobná prasata, která vykrádají informace z cizích PC, nechovají. Víš?

anonym

Administrátor (čili správce) zařízení, většinou má přístup k tomu danýmu zařízení.
Takže otázka zní, hacknul jste se adminovi na jeho počítač?
Někdo by se pak mohl pozastavit nad tím, proč nejste admin vlastního zařízení, ale když vidím místní dotazy…