Kryšpín

Germitox má účinky, neb je to tahák na peníze?

Ve firmě je část nadšena s tímto výrobkem údajně likviduje parazity, polovina tomu nevěří.

Nejlepší odpověď
marci1

Parazity nezlikviduje, ale přiživí se na Tobě jiní paraziti: v podobě lidí. ☹
„Jedno balení stojí kolem tisícikoruny, tedy moc peněz. Návštěvu solidního doktora, řadu ověřených léků a bylinek máte zadarmo.
Bactefort, respektive Germitox neprošel Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL), neznáme tedy skutečné (vedlejší) účinky a rizika.
Výrobek neobsahuje pořádné obchodní podmínky, takže nevíme, jestli odpovědná firma uznává oprávněné reklamace a vrací peníze.
Americký prodejce (BERNADATTE LTD) nemá pobočku v Evropské unii, jinými slovy porušuje naše zákony a nepodléhá české policii!
Žádný český lékař, ani parazitolog nedoporučuje, abychom podezřelé směsi užívali. Schválně se zeptejte svého doktora, bylinkáře nebo apatykáře!“

https://kupni­sila.cz/bacte­fort-germitox/

Další odpovědi
orestez

Omylem jste klikl na reklamu na extrastory.cz/ která se tváří jako další článek, ale vede na reklamní blog. Tam jsou zcela nepravdivé lživé polovýzkumy lživých pseudolékařů se svými parazity. Buďte v klidu. Prodavači vexl.

Kepler

Zatím jsem o tomto přípravku četl jen něco z jejich stránek (samozřejmě super!) a zaplacené recenze. Takže zřejmě podvod. Možná bude účinnější svěcená voda 🙂

ivzez

Jaké parazity?

Doporučuji pročíst web a stanoviska parazitologů.

orestez

Marci1, 1000 korun někomu nevadí. Za peníze si může svůj život vymazoit jako umělecké dílo a pomůže tím zlodějům. Doba šperháků je pryč, stačí prodávat mastičky jak v Malostranských povídkách.