Meggie2

Fungují teď v období karantény soudy?

Odpovědi
Edison

Další, co nesleduje dění… Jen v neodkladných případech, jinak všechno odročují.

Pepa25

Fungují, ale omezeně. Ministerstvo spravedlnosti vydalo doporučení – viz odkaz. Na jeho základě mohli jednotlivé předsedové soudů vydat opatření, např. omezené úřední hodiny, vstup do soudu jen pro předvolané atd. Ideální je navštívit stránky příslušného soudu: (justice.cz/soudy)
Elektronciká podání fungují, např. dnes už byla zahájena řada insolvencí …

Zdroj: https://www.jus­tice.cz/documen­ts/12681/2158815/Do­poru%C4%8Den%C­3%AD+pro+soudy­.pdf/3fcec548-497a-4804-ab55-c7932a14967d