Toruk

Free download z Ulozto.cz

Nefunguje mi teď bezplatné stahování z Ulozto.cz. Je to nějaký technický, dočasný problém serveru? Po vyplnění kódu a kliknutí na „stáhnout FREE“ je vždy stránka přesměrována na (tuším vyhledávač) OpenDNS, s nalezenými odkazy. O co go? Je nezbytné dobít krédo?

Nejlepší odpověď
kropitko

Anglicky neumím,základní fráze zvládám,bylo mi úplně jasné,že to není o tom,že by si Toruk nemohl volně stáhnout,třeba kalhoty a vy mu radil, aby se volně usr..Nepodceňujte lidi,nebo to měl být asi vtip a já ho nepochopila.

Další odpovědi
rynek878

tak teď jsem zkusmo stáhnul IDM (internet download manager) a šlo to,ale trochu déle trvalo než naskočila free tabulka,asi je server přetížený,jako obvykle.

quentos

mně to jde. Dobít kredit určitě nemusíš, jsi-li free user jako já.

Pozn. pro neanglisty… user není sprosté slovo, nýbržý „uživatel“

NickD

Je naprosto jedno jestli jsi registrovaný či nikoli.Stáhnout „FEE“ může kdokoli a pokud to zrovna nejde,tak je nejspíš přetížený server.Může se jednat o dočasnou chybu nebo výpadek.

  1. Zkus to později…
  2. Jako registrovaný s „KRÉDEM“ přes „VIP“

V druhém případě si nemusíš dělat starosti s neúplným stažením nebo přetížením.

GangstaHelper

Mi to jde a velmi rychle (odezva stránky okamžité, okno stahování se také objevilo bleskurychle – je vidět, že největší stahovači jsou ve škole).

Je třeba poznamenat, že když to funguje u jednoho souboru takto rychle, tak u jiného souboru se Vám stahování nemusí spustit vůbec – celá stránka je rozdělena na několik (mnoho) serverů, jejichž vytížení je nezávislé (co se týká stahování souborů, vyhledávání souborů je pak řízeno z jednoho místa).

led

Sťahuj pomocou FreeRapidDownloader a nemusíš sa starať

Hlavní rysy

  • podporu pro souběžné stahování z více služeb
  • stahování pomocí proxy list
  • download historie
  • inteligentní sledování schránky
  • Možnosti Auto Shutdown
  • automatické aktualizace pluginů
  • pracuje na MS Windows (všechny, včetně Win7), Linux a MacOS
  • snadné použití
  • vícejazyčné rozhraní – čeština,…
  • více než 150 podporovaných stránky!
  • prostě funguje!

Zdroj: http://wordri­der.net/freera­pid/