Avatar uživatele
Toruk

Free download z Ulozto.cz

Nefunguje mi teď bezplatné stahování z Ulozto.cz. Je to nějaký technický, dočasný problém serveru? Po vyplnění kódu a kliknutí na „stáhnout FREE“ je vždy stránka přesměrována na (tuším vyhledávač) OpenDNS, s nalezenými odkazy. O co go? Je nezbytné dobít krédo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 5082 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Anglicky neumím,základní fráze zvládám,bylo mi úplně jasné,že to není o tom,že by si Toruk nemohl volně stáhnout,třeba kalhoty a vy mu radil, aby se volně usr..Nepodceňujte lidi,nebo to měl být asi vtip a já ho nepochopila.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

tak teď jsem zkusmo stáhnul IDM (internet download manager) a šlo to,ale trochu déle trvalo než naskočila free tabulka,asi je server přetížený,jako obvykle.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

mně to jde. Dobít kredit určitě nemusíš, jsi-li free user jako já.

Pozn. pro neanglisty… user není sprosté slovo, nýbržý „uživatel“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NickD

Je naprosto jedno jestli jsi registrovaný či nikoli.Stáhnout „FEE“ může kdokoli a pokud to zrovna nejde,tak je nejspíš přetížený server.Může se jednat o dočasnou chybu nebo výpadek.

  1. Zkus to později…
  2. Jako registrovaný s „KRÉDEM“ přes „VIP“

V druhém případě si nemusíš dělat starosti s neúplným stažením nebo přetížením.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Mi to jde a velmi rychle (odezva stránky okamžité, okno stahování se také objevilo bleskurychle – je vidět, že největší stahovači jsou ve škole).

Je třeba poznamenat, že když to funguje u jednoho souboru takto rychle, tak u jiného souboru se Vám stahování nemusí spustit vůbec – celá stránka je rozdělena na několik (mnoho) serverů, jejichž vytížení je nezávislé (co se týká stahování souborů, vyhledávání souborů je pak řízeno z jednoho místa).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Sťahuj pomocou FreeRapidDownloader a nemusíš sa starať

Hlavní rysy

  • podporu pro souběžné stahování z více služeb
  • stahování pomocí proxy list
  • download historie
  • inteligentní sledování schránky
  • Možnosti Auto Shutdown
  • automatické aktualizace pluginů
  • pracuje na MS Windows (všechny, včetně Win7), Linux a MacOS
  • snadné použití
  • vícejazyčné rozhraní – čeština,…
  • více než 150 podporovaných stránky!
  • prostě funguje!

Zdroj: http://wordri­der.net/freera­pid/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek