successful

Fungují vám stránky Finance.cz?

Mně ne. Nevíte jestli mají výpadek nebo byly zrušeny? Doufám, že ne, ale už nějakou tu chvíli mi nejedou..

Odpovědi
Tomáš1234

Taky mi ten web nefunguje. Asi výpadek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Odpovědi.cz

Web finance.cz byl pravděpodobně zrušen, jelikož patřil pod vydavatelství Mladá fronta, které zkrachovalo.
https://www.lu­pa.cz/aktuali­ty/weby-zkrachovaleho-vydavatelstvi-mlada-fronta-jsou-nedostupne/

successful

A sakra. To naštve. já o tom něco slyšel, ale nebyl jsem si jistý, jestli to byla Mladá fronta. Těch stránek kolik měli… :(
Díky za info.

successful

Ale podle mě se to opět rozjede… Někdo odkoupí a zprovozní.

successful

Mně už delší dobu, tak doufám že to je jen výpadek. Nemyslím si, že by takový velký a úspěšný web rušili.