hanny 2

Jak funguje stránka TV Nova www.tn.cz?

Po odkliknutí rubriky se nic nezobrazí.Pak jsem nějakou náhodou rozklikla tabulku k přihlášení,musela jsem vyplnit rubriku o kterou mám zájem a text zprávy – žádný jsem psát nechtěla,ale bez toho to nešlo odeslat.Pak se objevilo – "Vaše zpráva byla odeslána.Děkujeme za využití služby."Na e-mail mi zatím nic nepřišlo,už je to 2 hodiny a rozkliknout mi pořád nic nejde!
Máte s tím někdo zkušenosti?

Odpovědi
mosoj

Nikdy jsem tam nebyl, tak jsem tam nakoukl. Všechno mně fungovalo bez přihlášení. Pak jsem se dozvěděl že se nemusím přihlašovat protože jsem již registrovaný v „galerie . cz“.

Takže musíš se zaregistrovat a počkat na potvrzení registrace.

ivzez

Hanny, jak Vám přijde potvrzení registrace,
budete ji moci využívat i pro další služby
spojené pod Novou, namátkou třeba Blog.cz.

Pozor, Nova a její obchodní partneři zasílají
poměrně dost informací.
Doporučuji hned z prvního e-mailu
kliknout na odkaz k odhlášení
a „informace“ odhlásit.

Kupodivu to funguje,
už mi od nich nic nechodí.