Baru.kon

Proč nefunguje cztorrent?

Dobrý den,
jako každý večer si chci stáhnout nějaký film, ale cztorrent nefunguje. Koukala jsem na net, jestli se tam problém nějak neřeší, byla tam jedna diskuze, kdy si dotyčný myslí, že cztorrent „doklepal“ – prý mu už nefunguje třetí den. Mě přestal fungovat teprve dnes. Další diskuze mi nešla zobrazit.
Funguje vám? Proč myslíte, že ta chyba nastala?

Frogman:Dávám přednost cztorrent, uložto je pro mě mnohem pomalejší (nemám aktivovaný účet) a celkově ho vůbec nepoužívám, ani nechci. Ovšem na písničky v mobilu je dobré.

Nejlepší odpověď
jáára

Nejde od úterního odpoledne. Odešly disky. To, že nemají náhradní a musejí je objednávat je věc jiná.

Další odpovědi
Frogman

Nejspíše mají výpadek.
Copak už zanikly ostatní stránky, kde se dají stahovat filmy? Co třeba tady: http://ulozto.cz/ ?

e1232851@trb

cztorrent nefunguje od dnesniho rano

postcd

je docela běžné že weby mají výpadky. může to být třeba důsledek selhání počítačového hardware a nebo třeba útok na daný web

bolak

https://ctrlv­.cz/shots/2015/08/23­/R5WS.png

Cztorrent párkrát do roka spadne, to není nic zvláštního, jednou výpadek trval i několik týdnů.

Radek86

Ahoj lidi pokud Vám chybí sdílení můžete naházet své torrenty sem mají povolené i externí torrenty ale pod podmínkou ze bude v nahrávaném torrentu i jejich announce. Můžete je tam vložit i s announce od cztorrent.net prostě do něj dáte oba.
http://www.cz-torrent.cz

Tomáš Paul

cztorrent už ani nikdy fungovat nebude. Došlo k blokaci těchto serveru ze strany EU. Hodně státu to blokuje a to třeba i piratabay… da se pouzit VPN a nebo Slovaky .. tam to ještě jede …

Oto Geronimo

Zdravím, zkuste www.sktorrent.eu. Odzkoušený server po CZTorrentu. Spokojenost.

Tomáš Paul

souhlasím… zatím funkční :)