Pepa Sadko

Ví někdo, proč nefunguje tracker.cztorren­t.net?

Ví někdo proč nefunguje tracker.cztorren­t.net

Odpovědi
Alesh

Už se to tu řešilo, mrkni do archivu. Jinak jsem to hledal na netu a provozovatel nechce prozradit, co je za problém, spekuluje se o zásahu policie nebo o hacknutí serveru. Podle toho, jak to teď vypadá, že ta stránka je přesměrovaná kamsi do nesmyslu a podle toho, co se dá vytušit z těch jeho prohlášení, bych si tipnul, že je fakt někdo nabořil.

marci1

Update 16. září 2020
„Podle výsledků internetových vyhledávačů a samotné internetové adresy Cz Torrentu je jasné, že populární česká torrentová služba skutečně zanikla. Uvidíme, zda se na české scéně v budoucnu nechytne něco nového“.
https://nafil­mu.cz/2020/09/­tracker-cz-torrent/
Neoficiálně se uvádí, že se jedná o zásah policie. ☹

postcd

Prý byl web prodán a nový majitel zdá se web znovu nespustil. Většina uživatelů se přesunula na alternativní trackery, viz. seznam na https://ceske­forum.com/view­topic.php?f=6&t=6