MilanCz

Problem s ulozto

Dobrý den, poslední dobou mi nefunguje uložto. Po stisknuti stahnout a opsani kodu se to chvili nacita a pak se objevi stranka free-32-cache.uloz.to.com a phlasi to chybu. To se deje v Chromu. v Mozille se to chvili stahuje a pak se staovani dokoci ale jen asi z 0,0001¨% souboru. Nevíte co s tím? Díky…

Nejlepší odpověď
badisko

tak stahuj prez tohle a mas klid …;D ..http://jdow­nloader.org/dow­nload/offline jak vidis tak je to jak na Windows tak na linux i Mac…jinak si vycisti PC timto ccleaner..http://www­.slunecnice.cz/sw/ccle­aner/..
vice informaci ..o JD..
JDownloader je kvalitní, přehledný a multiplatformní download manager pro pohodlné stahování souborů z Internetu. Program také spolupracuje s premium účty na serverech Rapidshare, Megaupload, Depositfiles, Uploaded.to, Filefactory, Bluehost, Easy-Share a mnoha dalšími.

Hlavní vlastnosti programu JDownloader:
multiplatformní program (Windows, Linux, Mac, ..)
nevyžaduje instalaci
stahování několika souborů současně
import a dešifrování RSDF, CCF a DLC „kontajnerových“ souborů obsahujících více odkazů
automatická extrakce archivů po stažení
stahování videí z YouTube
automatický online update
a mnoho dalšího info Kopirovani ze slunecnice.cz ..

Další odpovědi
pl4toon

Váš problém bude asi v nestabilním internetovém připojení (slabý signál, sdílená zahlcená linka, apod.). Pokud si platíte vlastní připojení, řešte to s poskytovatelem vašeho připojení (firmou od které máte internet). Dočasné řešení je to, co vám navrhují kolegové, použít nějaký „stahovač“ (JDownloader, FreeRapid, apod.), který umí navázat na předchozí nedokončené stahování. Ulož.to navazovaní podporuje i pro free uživatele (bez zaplaceného účtu). Jen se připravte, že budete v průběhu stahování muset častěji opisovat Captcha kód, vždy když se přeruší stahování a program znovu naváže ztracené připojení.
Ale pokud budete chtít problém vyřešit definitivně, obraťte se na poskytovatele a žádejte nápravu nestabilního připojení.

Mc Merkurion

používám toto a funguje jak v chrome tak v IE:http://www.slu­necnice.cz/sw/fre­erapid-downloader/
Doplňuji:
můžeš stahovat více souborů naráz,přerušit stahování a bez čekání a vypisování kódů