Rico

Názor na ulozto.cz

Jaký máte názor na stránku ulozto.cz z hlediska stahovnání z ní?

Nejlepší odpověď
kropitko

Od té doby,co tyto stránky ,manžel díky odpovědím,obje­vil,nedělá nic jiného,než,že stahuje a stahuje…

Další odpovědi
panenka

Stahuji ze stránky uložto dlouho a jsem s touto strankou spokojená.

quentos

bezvadné; stokrát lepší než nějaké Rapidshare, z něhož stahovat mnohdy nejde vůbec.

Jahoda

O ulozto.cz stahuji už dlouho a jsem zatím spokojená. Žádné problémy či komplikace nikdy nenastaly, což je super 🙂

GangstaHelper

Myslím, že větou „lepší českou stránku na stahování neznám“ ohodnotím tu stránku celkem výstižně.

p2p sítě:

  1. nelegálnost a TRANSPARENTNOST stahování (každý vidí, že stahujete, což by nebyl takový průšvih, kdybyste se zárověň nezapojoval do rozšiřování)
  2. málo obsahu – těžko zde najdete méně populární věci (české dabingy, starší věci atd.)
  3. nebýt předchozích 2 bodů, byly by p2p sítě nepřekonatelné (navíc i úsporné z hlediska kapacit internetu).

anonym

je to taková berlička pro ty kteří nechtějí nebo nemohou nainstalovat plnohotnotný P2P klient BitTorrent (např. utorrent.cz) a stahovat z výměnných sítí.

Kdo zatím ještě nepoznal řekněme cztorret tracker nebo thepiratebay, a domnívá se, že uložto a rapidshare jsou nejlepší k získávání všemožných dat/video/audi­o/atd.., měl by si výhledově doplnit novou zkušenost, protože skutečnost je opravdu trochu jiná a servery jako ulozto jsou popularni spise pro jednoduchost s jakou je mozne zacit sdilet data, ale hodne ztraci pokud se zacneme bavit o moznosti prohledavani obsahu, dostupnosti zdarma i při intenzivnějším používání, možnosti sdílení i opravdu velkých objemů dat (blu-ray ripy, fullhd) a především pak spolehlivosti s jakou zůstanou data dostupná po delší čas… v tětchto oblastech už výměnné sítě jednoznačně kralují.

Největší problém serverů jakým je ulozto, je fakt ze se jedná o centralizovanou službu, vymazani cehokoliv je velmi snadne – a take se to velmi casto deje, mrtve odkazy ktere vedou na neexistujici obsah jsou na dennim poradku, zatimco z p2p vymennych siti jen tak neco nevymazate, a tak je dlouhodoba DOSTUPNOST dat jejich velkou prednosti.

ulozto neni uplne spatna sluzba, pokud ji pouzivam pro ucely jakesi kratkodobe uschovny maloobemovych dat, ale pro cokoliv jineho bych pouzil spis vymennou sit BitTorrent (uTorrent+czto­rrent, atp…)

kvikal

je sice pravda, že by tam mohli být častěji filmy v originálu ale já tam chodím ráda. Ikdyž člověk musí vědět KDY tam chodit aby něco stáhnul.