Problémy se stahováním

Dobrý den,potřeboval bych poradit,stahoval jsem dlouho z ulož to.cz,filmy,hud­bu,programy a najednou mi nejde nic stáhnout. Když mrknu do stažených souborů tak tam mám jen nějaká písmena s čísly a (.tmp).Zajímalo by mě jak tento problém vyřešit,ani z Porse.cz nejde už stahovat,prostě ať stáhnu odkudkoliv, jediný co stáhnu je .tmp . Děkuji

Nejlepší odpověď
irma69

já taky stahuji z ulož.to a de mi to furt, ale sestře se to jednou zastavilo achvíli to nešlo,ale po době to zase fungovalo tak zkus počkat.

Další odpovědi
chudst

  1. restartujte pocitac
  2. projedte pocitac napriklad CCleanerem (viz zdroj); (pozn. vypnete vsechny programy vcetne prohlizece, zatimco bude CCleaner pracovat. Mozna to neni nutne, ale ja to tak pro jistotu delam.)

Melo by to potom jet; ulozto obcas ma vypadky, takze zkuste treba na poprve stahnout neco i odjinud, abyste videl, zda-li to funguje. Pokud vam jinde stahovani pojede a na uloztu ne, je pravdepodobne na vine ulozto (zkuste jeste jiny prohlizec). Pokud vam to nepojede nikde a nepomohou ani tyto dve rady, ktere jsem vam dal, pak je to horsi a bude se to muset resit jinak.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/

Hlada

Na mě to dělá dojem, že máte nastavenou cestu k ukládání do dočasné složky a proto se přípona změní na tmp.

nikolka-101

Já stahuji z ulož.to a jsem spokojená

Zdroj: www.ulož.to.cz