Eya

Nemůžu stahovat vůbec žádné soubory

Nemůžu stahovat vůbec žádné soubory, nejdou mi spustit on-line hry, videa mi nejdou přehrávat. Nevím čím to je, prostě to najednou přestalo jít. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
alenka901

Pokud vám nejde video přehrát, pravděpodobně nemáte aktuální verzi Adobe Flash ve svém prohlížeči.. Stránky doporučuji prohlížet ve FireFox 3+, Opera 9.5+, případně v Internet Explorer 7+.
stáhnout můžete v odkaze

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/a­nimace/flashpla­yer/

Další odpovědi
Bonifác

Stahovat vám jde, jelikož se vám ukazují stránky a k tomu je potřeba ji nejdříve stáhnou. Jenom nejdou videa a hry a to souhlasím s Alenka901

Dandi

Já bych navrhoval zkusit jiný prohlížeč. Doporučuji FireFox nebo Operu. Je možné, že jste třeba zvýšila zásady zabezpečení Vašeho prohlížeče. To se obnovuje v nástrojích → nastavení → zabezpečení a zde je položka obnovit všechna nastavení.

Attack-design

možná máte zavirovaný počítač,nejde vám toho nějak moc

jelineko

Pokud se pokousite stahovat, hrat onlinehry, nebo prehravat videa z pocitaci v praci, tak bych to videl na systemoveho administratora, ktery vam tyto oddechovky zakazal. /myslim systemove/