TONICK

Vyhledat a stáhnout zdarma?

Hezký den,
rád bych se Vás zeptal, zda-li nevíte o nějakých serverech, kde lze zdarma vyhledat a stáhnout soubory (hlavně filmy, studijní materiály, apod.), jako je tomu např. u ulozto, czshare. Vím o některých serverech, kde buď není umožněno vyhledávání souborů mezi nahranými a nebo je zde zpoplatněno stažení souborů (hellshare, share-rapid).
Díky moc za odpovědi

Nejlepší odpověď
hulk

Pokud chceš stahovat tak ulož.to je nejlepší :D Můžeš tam vyhledávat a tak. A pokud ti postačí jen shlédnutí tak zde :D http://freefilm.cz/

Další odpovědi
Bedy

Share-rapid.com je zdarma a má tam fulltextové vyhledávání, stačí se jen zaregistrovat (ale možná že to jde i bez registrace).
Jinak zbývají warez fóra, ale vyvarujte se stahování z torrentů – stahovnaý soubor totiž zároveň sdílíte a to je trestné!