kablik

Stahování z Uložto přestalo fungovat,

včera jsem si všimnul že free stahování nejede, nebo jenom u mne?

Nejlepší odpověď
briketka10

včera jsem stáhla úspěšně Texaský masakr 2 a teď na zkoušku pro Tebe zkouším Kájínka a funguje :D
Doplňuji:
již včera měl problémy Štamgast, ale asi jiného rázu..

Další odpovědi
zl@tk@

Zdravím. Fumgovalo včera a dneska taky – v pohodě. Je docela možné, že je tam moc lidi připojených a pokud máš pomalejší připojení tak se ti to kouše ( seká ). Používáš nějaký dowloader na stahování ?

quentos

Teď jsem si zkusil stáhnout (free) filmík a jde to ;{)>