marta52

co s tím? při spuštění internetu mi stále naskakuje upozornění, že adobe flash player 11 přestal fungovat,

Odpovědi
cochee

Odinstaluj a nainstaluj znovu.

Jsemtady

Zkus pouzit prohlizec google chrome, tam je integrovanej a mel by fungovat.
Mno mozna chodite na spatne udelane weby a nebo neni dost vykonej pocitac.

Bedy

No Google Chrome, to je teda výhra – ten za prvé nepoužívá originální Flash Player – vím, že jsou s ním obrovské problémy (přehrávání videí na celé obrazovce či ve vyšší kvalitě), no a vůbec – Google Chrome sleduje aktivitu svých uživatelů – co stahují, jaké stránky navštěvují, apod.
To není prohlížeč, který bych mohl doporučit na surfování.

Tazatelko, je možné, že v počítači je něco nechtěného, co dělá problémy – poprosím Vás, abyste mi poslal výpisz programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Tento soubor mi odešlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz a podíváme se na to 🙂