PepeKarim

Facebook zprávy nejdou

Dobrý den ,
Když někomu na facebooku pošlu zprávu , vyskočí na mně hláška : Některá z vašich emailových adres je neplatná . Opakujte akci . Tak jsem si založil nový profil , zkoušim znovu poslat tu zprávu a vyskočí toto: Nelze získat přístup k vašim zprávám . Zkuste to později . Už fakt nevim co dělat. Kdo pomuže , má u mně zlatého bludišťáka . Dík :)

Odpovědi
KAWY

Mám stejný problém. V nastavení vše v pořádku. Nikdy jsem tento problém neměl. Že by chyba systému?