nejde mi chat na facebooku,vidím kdo ,co píše ale nemohu odeslat odpověď

píše mi to ,že se nedaří připojit chat k facebooku,poradí někdo?? díky

Nejlepší odpověď
anonym

chat na facebooku je javascriptová aplikace (presneji ajax) pokud tedy chcete mit minimum problemu jdete na ni s prohlizecem ktery je v oblasti interpretace javascriptu nejefektivnejsi a nejspolehlivejsi … samozrejme cim horsi prohlizec tim vice takovychto problemu, to da rozum.

v Google Chrome jsem s nim nikdy neměl problémy. Ve firefoxu také ne.

jako jakákoliv jiná internetová aplikace operující v reálném čase je i facebook chat velmi citlivý na jakkoliv nestabilní připojení, i to může být důvod selhávání.

okrajově zbývá i možnost že ve vaší síti je facebook chat na routeru filtrován ale ne dokonale, což způsobuje takovouto polofunkčnost (typicky v podnikových sítích)

//

nejdříve zkuste ten jiný prohlížeč, pokud to nepomůže zkuste na facebook chat používat například program ICQ – http://downlo­ad.icq.com/dow­nload/icq/&icid=nav_7 – který facebook chat podporuje, výhodou tohoto alternativního přístupu je to, že nemusíte mít ani otevřenou stránku facebook.com a přesto jste online a můžete chatovat no a druhou výhodou je to že facebook chat probíhá přes robusnější protokol ICQ (který je odolný proti krátkým výpadkům – umí transakční zpracování se zpětným ověřením takže pokud data neodešla umí je jednoduše v zápětí poslat znovu, krátkého výpadku si tak časno ani nevšimnete).

Další odpovědi
1popelka1

To je naprosto normální, chat na FB blbne pravidelně. Někdy prostě jde, někdy ne. Nic s tím nenaděláte, tak to prostě je.