Moniccc

Nejede mi facebook

Už od včerejška mám problém s facabookem. Problém začíná hned tím, že se mi nezobrazuje uvítací stránka fcb. Ukáže se jen kostra facebooku a to je vše. Když jsem přihlášená, tak se mi také ukazuje jen kostra s psaním – např. Zprávy (0) – je to odkaz, ale když na něj kliknu, nic se nestane a stránka na které jsem mi jen probleskne jakoby se auktualizovala. Zkoušela jsem se na fcb připojit ještě přes dva další prohlížeče, ale je to to samé. Mám v PC nějaký vir, který je s fcb spojen nebo je to o nějaké konfiguraci? Poraďte prosím někdo. Bez fcb dokážu žít, ale doufám, že nemám vir v počítači.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pro jistotu mi pošlete výpis z programu Hijackthis, asi v počítači něco bude.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – a tento soubor mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz

Další odpovědi
chudst

V PC být nic nemusí, stačí chybka v prohlížeči: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/facebook-nezobrazovani , vir bych hledal až druhotně. Na druhou stranu, pokud je Bedy ochotný, pak Vám aspoň zjistí, jestli máte v počítači nějakou havěť či ne :)