Gorouš

Facebook a chat.

Když kliknu na chat na FB (lišta dole vlevo), tak se mi zobrazí seznam přátel. Vedle jejich jmen a fotek vidím buďto zelené kolečko nebo šedý „měsíček“.
Znamená zelené kolečko, že uživatel je online na chatu a chatuje s někým nebo, že je pouze online na chatu?
Znamená šedý měsíček, že uživatel není online na chatu, má ho tedy vypnutý nebo, že je online na chatu a s nikým nechatuje? Děkuji za rozluštění mé otázky.

Nejlepší odpověď
Lucimia

Zelené kolečko znamená že je uživatel online, může si s někým psát i nemusí. Pokud je tam ten měsíček, znamená to, že uživatel má zapnutý facebook ale není na počítači (např. má třeba úsporný režim). Pokud je to tmavé kolečko, není na FB.