vaseksim

Na fb mi nejde psát zprávy

Vždy, když chci napsat na fb někomu, koho nemám v přátelích, napíše mi to: „Některá z vašich e-mailových adres je neplatná. Opakujte akci“, nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
quentos

stává se mi to taky. Myslím si, že to bude souviset se stupněm zabezpečení soukromí, který si daná osoba nastavila. Nastavila-li si nejvyšší nebo jeden z nejvyšších, lze jí posílat zprávy pouze tedy, pokud ji mám v přátelích. Jako odesilatel s tím tudíž nenaděláte nic.
Doplňuji:
*… pouze tehdy…

Další odpovědi
badisko

o vidis mam podobnej problem ..uz mesic hledam… kde se do notebooku strkaji obalky furt tam vidim nejakej mail tak ho chci poslat a nic…:D

Bedy

Zkuste si změnit emailovou adresu nastavenou pro Facebook účet.