kapka

Proč nejdou otevírat zprávy v mailu na Seznamu?

Poslední dobou se dost často stává, že se přihlásím do mailu a nemůžu rozkliknout jednotlivé zprávy. Musím se odhlásit a zase přihlásit, pak to většinou už jde, jak kdy. Dřív to takhle vůbec nezlobilo. Zlobí můj pc nebo Seznam? S tím vzhledem mají také nějaké problémy…
Doplňuji:
Na gmailu mám účet taky, umí navíc spoustu věcí, ale na Seznam jsem hodně zvyklá, o rušení zatím neuvažuji. Snad to půjde nějak pročistit. Já jen jestli to někomu dělá taky a už se mu to třeba podařilo vyřešit. To mě zajímá.

Nejlepší odpověď
beer

Vyčistit, měl by stačit CCleaner. Chyba může ale být i na Seznamu, mně taky od soboty blbne – zase něco jiného.

Další odpovědi
Michal Kole

Zkus programem CCleaner – http://www.ccle­aner.com uklidit bordel po prohlížeči
Doplňuji:
A co maily ze seznamu Přeposílat na gmail Nastavuje se to ve Filtruj příchozí poštu, hned vedle okna pro hledání mailu

Pak dáš Přidat nový filtr

V poli Nastavení podmínek dáš Vždy

V poli Nastavení akce dáš Přepošli a smaž

a do okénka podle vlastního výběru napíšeš mail na gmail

a nastavíš prioritu 1

U gmailu je problém, pokud cestuješ a jedeš do nějaké země, kde je potlačována svoboda slova (Irán, Afrika, Čína, KLDR), že se na gmail.com nedostaneš to je zase lepší ten seznam, protože ten tam neznají a není blokován

Alesh

Říkal jsem to tu několikrát a znovu to zopakuju … e-mail na seznam.cz stojí za ho…, tohle je jen další důkaz a doporučuji ho tudíž nepoužívat. Tohle je téměř jistě chyba serveru a s tou uděláš maximálně to, že napíšeš na helpdesk.
Doporučuji mail od Googlu … gmail.cz
Doplňuji:
Pochopitelně jsem měl na mysli gmail.com, nikoli .cz … chybička se vloudila 😉