maialka

Chtěla jsem se zeptat, proč mi nejdou spustit hry na facebooku?prisel mi mail, kteremu nerozumim.poradi mi nekdo?

Hi Marketa,

Your Zynga Poker account was accessed from a new location: Anonymous Proxy.

Do NOT authorize play from Anonymous Proxy.

Authorize play from Anonymous Proxy.

If you are not signing into your Facebook account from Anonymous Proxy, your Facebook account may have been compromised. We recommend immediately changing your Facebook password.

Here are some tips to help protect your chips:
Zynga will never ask you to enter your Facebook username and password.
Check that the URL is www.facebook.com/ when you log in.
Don't download applications that claim to enhance our game. Most are designed simply to steal your personal information.
Common scams to avoid:
Messages to your Facebook inbox claiming to be Zynga employees or represent Zynga.
Offers of a bonus or lottery reward asking you to login to claim chips.
How the scams steal your chips:
These offer links will take you to a fake login page.
When you login they will steal your password and your chips.
Zynga Poker wants you to have a fun and safe time playing!

Your friends at Zynga Poker

Odpovědi
jennysh

Detekovalo to proxy server, čili vám Dalo by se říct znepřístupnili Zynga Poker

mosoj

Zkopíruj a dej do překladače. Dostaneš tento strojový překlad.
překladač nové!
Překladač – online překladač vět a textů
Překladač

maialka
Chtěla jsem se zeptat, proč mi nejdou spustit hry na facebooku?prisel mi mail, kteremu nerozumim.poradi mi nekdo?
Hi Marketa,

Your Zynga Poker account was accessed from a new location: Anonymous Proxy.

Do NOT authorize play from Anonymous Proxy.

Authorize play from Anonymous Proxy.

If you are not signing into your Facebook account from Anonymous Proxy, your Facebook account may have been compromised. We recommend immediately changing your Facebook password.

Here are some tips to help protect your chips:
Zynga will never ask you to enter your Facebook username and password.
Check that the URL is www.facebook.com/ when you log in.
Don't download applications that claim to enhance our game. Most are designed simply to steal your personal information.
Common scams to avoid:
Messages to your Facebook inbox claiming to be Zynga employees or represent Zynga.
Offers of a bonus or lottery reward asking you to login to claim chips.
How the scams steal your chips:
These offer links will take you to a fake login page.
When you login they will steal your password and your chips.
Zynga Poker wants you to have a fun and safe time playing!

Your friends at Zynga Poker

Přeložit z rozpoznat jazyk angličtiny češtiny francouzštiny italštiny němčiny španělštiny arabštiny běloruštiny bulharštiny čínštiny dánštiny estonštiny filipínštiny finštiny galicijštiny hebrejštiny hindštiny holandštiny chorvatštiny indonéštiny irštiny islandštiny japonštiny jidiš katalánštiny korejštiny litevštiny lotyšštiny maďarštiny makedonštiny malajštiny maltštiny norštiny perštiny polštiny portugalštiny rumunštiny ruštiny řečtiny slovenštiny slovinštiny srbštiny svahilštiny švédštiny thajštiny turečtiny ukrajinštiny velštiny vietnamštiny do angličtiny češtiny francouzštiny italštiny němčiny španělštiny arabštiny běloruštiny bulharštiny čínštiny dánštiny estonštiny filipínštiny finštiny galicijštiny hebrejštiny hindštiny holandštiny chorvatštiny indonéštiny irštiny islandštiny japonštiny jidiš katalánštiny korejštiny litevštiny lotyšštiny maďarštiny makedonštiny malajštiny maltštiny norštiny perštiny polštiny portugalštiny rumunštiny ruštiny řečtiny slovenštiny slovinštiny srbštiny svahilštiny švédštiny thajštiny turečtiny ukrajinštiny velštiny vietnamštiny prohodit jazyky

Tipy pro práci s překladačem
•Formulář překladače může odeslat také pomocí CTLR + ENTER.
•Nevíte-li, ve které jazyce je text, který chcete přeložit, použijte volbu „rozpoznat jazyk“. Po provedení překladu lze nad přeloženým textem vidět, který jazyk překladač použil.
•Chcete-li překladačem přeložit najednou několik frází, je dobré vytvořit z nich nejprve věty, tj., oddělit je tečkou. Překlad i výslovnost tak bude kvalitnější. Tedy nikoliv „já jsem ty jsi“, ale „Já jsem. Ty jsi.“.
•Více informací o překladači naleznete v nápovědě
Překlad
Přeloženo z angličtiny do češtiny:

maialka

Chtěla jsem o sobě zeptat, proc mi nejdou Počet zpráv Hry na facebooku? Prisel mi mail, kteremu nerozumim.poradi mi nekdo?

Ahoj Markéto,

Váš Zynga Poker účet byl přístupný z nového umístění: anonymní proxy.

Nepovolují hrát od anonymní proxy.

Povolit hrát z anonymní proxy.

Pokud si nejste přihlášení ke svému účtu na Facebooku z anonymní proxy, může být váš Facebook účet byl ohrožen. Doporučujeme okamžitě změníte své heslo Facebooku.

Zde je několik tipů, jak ochránit své žetony:

Zynga nikdy nebude ptát, abyste zadali své uživatelské jméno a heslo Facebooku.

Zkontrolujte, zda je adresa URL www.facebook.com/ při přihlášení

Nestahujte aplikace, které se hlásí k posílení naší hry. Většina z nich jsou určeny jen ukrást vaše osobní údaje.

Společné podvody se vyvarovat:

Zprávy na váš Facebook schránky prohlašovat, že je Zynga zaměstnanci nebo reprezentovat Zyn­ga.

Nabídky bonusu nebo loterii odměnu žádat, abyste se přihlásit k tvrzení čipy.

Jak podvody ukrást vaše žetony:

Tyto nabízejí odkazy přejdete na falešnou přihlašovací stránku.

Při přihlášení budou krást vaše heslo a čipy.

Zynga Poker chce, abyste si zábavné a bezpečné čas hrát!

Vaši přátelé v Zynga Poker