sleepy36

Proč strážní andělé nepomůžou posedlému ďáblem?

Spíš jakási fantasy teorie k zamyšlení „co kdyby“. Připustíme-li démonickou podstatu a realitu exorcismu, že se děje a možnou existenci strážných andělů, která je rovněž prokládána. Proč tedy nijakým způsobem nepomůžou posedlému, když je napaden zlou entitou a oni na to v podstatě musí „hledět“, co se s ním děje?

Odpovědi
_Bůh_

Zřejmě to nejde kvůli nedostatečnému personálu a přebytečné byrokracii, která by byla pro takový postup nutná.

elkon

Nesmyslné spekulace.