dust8

Existují nějaké přepravky či basy i na plechovková piva?

Hodilo by se mi to na odkládání prázdných plechovek, které jinak dávám k těm ještě plným dovnitř stolu kde je dvoupatrové zázemí s dvířky. Jde o to, že se mi to tam pak míchá dohromady a někdy zabere zbytečně moc času se přehrabovat mezi těmi prázdnými a hledáním těch plných. Ty prázdné bych házel do koše, ale tam mám jiný odpad vesměš papíry a plasty tak to nechci míchat do kupy a navíc je pak moc na očích vlastní spotřeba. ;)

Nemám prostory kam ty prázdné plechovky dávat, ale pokd by byla nějaká šikovná přepravka třeba na 10 kousku čí víc, tak by to bylo moc fajn, že by se pak celá chňapla až by byla plná a vynesla pryč.

Nejlepší odpověď
aliendrone

EASY fix by aliendrone > vypitou plechovku sevřu v ruce tak, že se zmačká. Pokud je to na tebe moc, můžeš použít obě ruce. ;) :)
Nejen že pak snadno rozpoznáš v šuplíku ty plné od prázdných, ale navíc to i šetří místo! Nevzdávej to, jednou na takové věci s trochou snahy budeš přicházet SÁM, ale jen když se ti bude námahou „dustit“ z hlavy! ;) :D :D

Další odpovědi
marci1

Přepravka na plechovky. https://www.bo­nami.cz/p/pre­pravka-na-plechovky-sodas?utm_source=CJ-network&utm_me­dium=affiliate&ut­m_campaign=CJ_8914451­&utm_content=Bo­namiCZ_google_a­ll&cjevent=6b15642d9d­dd11e98088019c0a18050e
https://www.fler­.cz/zbozi-prodane/prepravka-3666720
pivní pás na pivní plechovky: https://www.su­provedarky.cz/piv­ni-opasek-maskacovy/?gclid=E­AIaIQobChMIv97e­ud6Z4wIVGs13Ch0vvQ-TEAQYBCABEgKvK_D_BwE
🙂

Kryšpín

Pivo z plechovky a plastu to je šmakejs

Edison

Ona plechovka nebude mít o moc jiný rozměr, hlavně průměr, než lahev.

nyjono

Dobrý odkaz na zboží, které je už od 9.8.2017 nedos­tupné.

Fler > Prodáno 9.8.2017
Zboží je nedostupné

dust8

Pokud nic takového není. Nebyl bych překvapen, ale napadlo mě, že by se i dala vyrobit z nějakých krabic a kousků tvrdého papíru. Možná více krabic nastříhat a udělat místa na plechovky a nějak to šikovně slepit izolepou či lepidlem?

dust8

Pokud nic takového není. Nebyl bych překvapen, ale napadlo mě, že by se i dala vyrobit z nějakých krabic a kousků tvrdého papíru. Možná více krabic nastříhat a udělat místa na plechovky a nějak to šikovně slepit izolepou či lepidlem?