Lgee

Existují nějaké léky které dokáží zlepšit tvar obličeje?

Esteticky zkrášlit tvar a symetrii obličeje?

Odpovědi
Mravenec

https://www.da­ma.cz/clanek/se­niorka-propaguje-na-internetu-sperma-jako-nejlepsi-masku-proti-starnuti/?mobi­redir=0

elkon

Určitě ne, jedině operace někde na estetické medicíně (plastika).

Emefej

Proč léky? Zkus jablka z frňákovníku.

dubraro

Jo, jmenuje se skalpel.

cappuccino

Pokud by takove leky existovaly, tak urcite pujdou na dracku!!
Ale vubec si nedovedu predstavit, jak by takovy lek mohl pusobit? To by jako treba nafukoval bradu, nebo zvetsoval oci, zmensoval nos, zahustoval oboci, nafukoval rty, zmensoval usi????
Kdybys ho nahodou objevil, dej vedet!!