Existují automobily, které nemají ISOFIX?

Zajímalo by mě, jestli existují automobilové značky, které nemontují do automobilů ukotvení dětské autosedačky, tzv. Isofix? Děkuji

Odpovědi
Klaproth

Ano, existují. Viděls Isofix v kamionu?

JájsemRaibek

Při koupi auta bych se zajímal, zda jde systém odmontovat anebo zda jde objednat vůz bez tohoto systému. Pokud by prodejce odpověděl, že nikoli, šel bych jinam. Nepotřebuji v autě něco, co nevyužiji.