Lgee

Existuje v dnešní době láska?

Existuje v dnešní době něco jako láska? Aby kluk mel někoho rád (nechtěl protějšek jen na sex) a holka zase jen pro peníze? Myslíte ze to jde v mladém věku? Třeba ze by 18 lety kluk mel 15 letou holku která by ho měla ráda (a přitom by to nebyl nějaký Shrek?) prostě aby ta holka byla pěkná?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jistě, že láska exituje! To bychom se jinak nemnožili, neměli děti. Toho pravého ještě najdeš několikrát a možná tě i tak opustí. Mnoho štěstí!

Další odpovědi
zjentek

Musí… Totiž bez lásky se NEDÁ ŽÍT, to znám z vlastní zkušenosti.

Keplere to je argument? Pak vysvětli, co maj rozmnožování a z něj plynoucí haranti co do činění s láskou, asi tak…

Dochy

Máš to nějaký pomotaný. Shrek je samec.
A ano, stále existuje. A pořád lze najít „normální“ lidi jak mezi mladými, tak mezi „zkušenějšími“

marci1

Samozřejmě, že existuje. Stačí jen hledat, mít štěstí. 🙂

annas

Je několik druhů lásky. Je důležité najít tu pravou. Někdo za ni považuje lásku fyzickou, jiný lásku romantickou,. pravá je ta první láska, nebo ta, která posstupně „dozrává“. .

Už jsem někde zmňovala starou indickou moudrost.

Z náklonnosti „duše“ vzniká přátelství, z náklonnosti rozumu úcta, z náklonnosti těla vzniká ctižádostivost. Spojením těchto tří náklonností vzniká láska. ,

Říká se, že láska je tten nejkrásnější, neušlechtěljší idský cit, Je to zpravidla vítězství srdce nad rozumem.

Samozřejmě láska existuje, ale i v dnešní podobě může to být třeba láska platonická.

Dále bych uvedla

např. láskou vášnivou – partner umí kvůli ní leccos o bětovat, ,

láskou marnivou – ,mladá dívka tvoří jakýsi doplněk staršího muže s autem. a s vilou

láskou zálibou – je to něco mezi láskou marnivou a vášnivouj – jemná láska., která stále trvá, i když se vytrácí vášeň

Liší de láska muže i láska ženy. Někde jsem četla, že je 9 odstínů lásky.

Ale je pravda, že mnohým jedincům láska zevšedněla, jak o tom svědčí i narozené dětí bez lásky k druhému partnerovi … Tzv. láska poklesne na úroveň pudu.

dubraro

Existuje. V každém věku.
Love is like oxygen.

led

Láska
cíti dušu a nie rám
Láska
nepozná hranice priestoru a času,
Láska
krásu vidí vlastnými očami,
Láska je to, čo cítime v srdci,
bez ohľadu na city a pohľady iných.

Reezo

Pochybuji, že mezi 18 letým a 15 letou holkou může existovat láska. Láska přichází až po nějaké době společného soužití.

Jinak jak chlap tak i žena mohou jít po penězích a stejně tak můžou jít oba po sexu. To už záleží na každé osobě zvlášť jak přemýšlí a co chce od vztahu.