hapiky

Také se vám zdá, že je už Amor v dnešní době příliš unavený?

Nebo snad začal nakupovat šípy v Číně?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano. Lidem chybí láska, nahrazují ji všelijakými náhražkami. A když už se do někoho Amor strefí, tak se strefí blbě, vybrav naprosto nevhodný objekt citů. Jde to tady všeobecně do kelu a tohle je možná jeden z hlavních důvodů.

Další odpovědi
annas

Zřejmě Amor potřebuje podplatit, aby měl na kvalitnější šípy. Nebo už hodně zestárl, je unavený, takže pracuje jen občas.

Jinak je pravda, že láska se obecně vytrácí, stejně jako laskavost.
Existuje víc láska k sobě, nikoliv k ostatním.

Často lásku supluje láska ke zvířatům. Ta mlčí, takže nevzniká nedorozumění.

Jindy jsou na první místě jsou peníze, podle nichž se měří láska – místo srdce často hraje roli peněženka.

Zřejmě Amor čeká do jara, květen je měsícem lásky, protože současná předpověď počasí mu nepřeje.
Druhá možnost, že míří jinam než do srdce.
Nebo ví, že někteří jedinci mají štěstí v sázce, takže láska by už byla nadbytečná.
Láska je přece nemoc, takže Amor nechce, aby někdo onemocněl.

--
Ale věřím, že vše je dané osudem, kdo kdy pravou lásku potká… přichází nečekaně … někdy je ten pravý/pravá přímo pod nosem …

Nebo má někdo špatně nasazené brýle, ty pak zkreslují …

johana 56

Nezdá.
Amor se svými šípy je pouze bájným symbolem lásky, ten za nic nemůže.
Je snadnější hledat chybu jinde…
.

Drap

Ne, nezdá.

marci1

Možná trošku přibral, ale zřejmě má již velmi slabý zrak: 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2017/09/­21/nevidomy-Amor.jpg

led

Nie, Amor je naďalej činný, dokonca podľa najnovších informácií, si najal aj množstvo externých spolupracovníkov z celého farebného spektra ľudského pokolenia. Len pozrite ako sa vo svete menia zákony o legalizácii lásky medzi ľuďmi.

ivzez

Myslím si, že bychom současný stav
měli připisovat sobě, nikoliv Amorovi.