zjentek

Existuje služba, díky které se autem rychle dostanete přes překážku, kterou jinak nelze přejet?

Například když vám do cesty spadne strom, balvan, UFO nebo třeba čínská družice.

Odpovědi
cappuccino

Zjentku, v zimnim obdobi se casto stava, ze padaji stromy. Nejlepe je volat hasice, ale muze se stat, ze stromu zrovna spadlo vic, takze si nejakou dobu pockas. Muze to trvat i hodiny. Mam vlastni zkusenost!
Z tohohle duvodu bych doporucovala, mit v aute pilu a sekeru. Proste: udelej si sam!!

elkon

To se učí i v autoškole, zavoláš hasiče, nebo se vrátíš a pojedeš jinou cestou.

zjentek

Ja jen jestli by takova sluzba treba nevynasela… mit nejakou plosinku/nakladacek s ramenem a prenaset ridice v trablich pres prekazku 👌👌👌

zjentek

Cappuccko pilu vozím abych mohl řezat zatáčky a sekerku hned přidám, díky 😉