Marty Koller

Existuje nějaká holka která dá více než 60 pánských kliků? Pokud nepočítáme rekordy světa

Odpovědi
elkon

Co to je za blábol, kliky jsou jen jedny, jestli je dělá chlap, nebo ženská je jedno.
Je řada lidí, kteří udělají desítky kliků.

Pepa25

Holka? 61letá Američanka Holly Reese drží světový rekord s 1207 kliky za hodinu. https://www.gu­innessworldre­cords.com/wor­ld-records/415290-most-push-ups-in-one-hour-female V odkaze video s reportáží:

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=yc78OEF3U5c

Filip84

Můžeš si vybrat, i více než jedna odpověď může být správně:

  1. najdeš jí v každé posilovně,
  2. je učitelkou mathematiky v koncentračním táboře,
  3. žádná taková na světě není, poslední zemřela v roce 1612 a
  4. šli dva medvědi: jeden hnědý, druhý doprava.

Dochy

elkon: Jo pokud se pamatuju, tak holky měly dycky úlevu, kliky dělali od kolen.
Pepa: Dyť ta ženská fixluje. nedotahuje ani nahoru ani dolů ☹
Ne že by to neby slušnej výkon, ale pokud chce někdo řešit nějaké rekordy, tak pořádně.