Lgee

Existuje nějaka alternativa?

Myslite ze to pomuze?
https://www.res­pilon.cz/

Odpovědi
elkon

Nemyslím, nezabývám se tím.

Kelt

Lidský organizmus je nastavený tak, aby si poradil s mnoha problémy, hlavně pokud jde o zdraví. Nějaké nanosítě mohou zaujmout snad nějakou nánu, která uvěří, že když si daný výrobek koupí, bude na tom lépe. Je to podobné, jako měření radonu, hledání negativních zón a podobně. Ale tím tě neodrazuji od koupě.

paul1

Těžko posoudit, ale nanovlákna jsou jinak výborná věc. Hodně se tím zabýval náš soused Dr. Jirsák,
který potom přesídlil z Chemlonu Humenné do Liberce a tam se výzkumu okolo nanovláken úspěšně věnoval.