Kajoch

Existuje na světě stát, který byste nikdy nechtěli navštívit?

Většina lidí ráda cestuje a poznává nová místa na zemi.Jsou ovšem i vyjímky a země pro někoho neoblíbené.
Já bych třeba nikdy necestoval do Pakistánu nebo Somálska.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Takový stát neexistuje, ale jsou státy, do kterých bych cestovala se značnými obavami.

Další odpovědi
Kepler

Asi nejde o stát, jen zámořské území Francie – Francouzská Polynésie. O návštěvě by nebyla řeč, kdybych se tam už nějak dostal, zůstal bych doživotně. Jinak mě nelákají tropy, ať už jsou kdekoliv.

ivzez

Asi bych se bála cestovat na sever Korejského poloostrova.
A nelákají mne tropy ani subtropy (nesnáším vedra).

aliendrone

Tak určitě by se mi nechtělo ke Kim-čongovi. I když mne známí na to lákali, abych zajel (skupinový zájezd) a je to tam prý celkem drsné, tak povinně se klanět sochám nějakých (jinak to nemůžu napsat – sry) OCASŮ prostě NEBUDU! :(

zjentek

Určitě Cikánov nebo Cigánsko, ale ten naštěstí neexistuje. ;)

Rokio

Nechtěl bych cestovat do Somálska a do Zimbabwe, protože je zde horko a tyto státy jsou velmi chudé a nestabilní. Dále mě neláká Severní Korea.