JájsemRaibek

Existuje mobilní aplikace, která by vypadala jako nedeaktivovaný bezpečnostní kód?

V obchodě u pokladny jsou rámy, které začnou pípat, pokud ukradnete zboží, protože u pokladny nebyl deaktivován kód, který je nalepený na zboží.
Existuje nějaká mobilní aplikace, která by se tvářila jako ten nedeaktivovaný kód?

Odpovědi
anonym

Stačí malý,ruční košík,ten taky spouští alarm a ,když k vám dobelhá pracovník ostrahy,tak ho můžete seřvat jako Alíka.

Michálek1245

To si úplně nemyslím, že něco takového existuje. Nicméně si nejsem zcela jistý, že jsem pochopil ten dotaz. Každopádně firmu, kterou živí tvorba aplikace na zakázku. Třeba firma jako https://pixel­mate.cz/sluzby by si s tímhle asi hravě zvládla poradit. Chce to jen kvalitního investora, aby to fungovalo bez Google Ads a dalších externích reklam, které akorát obtěžují.