existuje pro samsung galaxy S2 něco podobného jako iTunes

Nějaká aplikace s možností stáhnutí a instalace do PC, přes kterou lze do mobilu nainstalovat obrázky, hry, hudbu apod.z PC nebo stažené z internetu.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, tento katalog her, aplikací a v blízké budoucnosti i hudby a filmů se jmenuje prostě Android Market. Najdete ho přímo v telefonu jako mobilní aplikaci nebo v počítači na adrese http://market­.android.com

Nedoporučuji používat katalog Samsung apps, především proto že je obsahem chudší, ale také proto že v něm zakoupené věci nebudete mít k dispozici když se v budoucnu rozhodnete přejít na Android telefon jiné značky. Naproti tomu katalog Android Market katalog je oficiální zdroj společný pro všechny Android telefony všech značek.

Pokud chcete do telefonu nakopírovat svoji vlastní mp3 sbirku nebo své vlastní album jpeg fotografií, nepotřebujete k tomu žádný takový software. Stačí telefon pouze připojit usb kabelem a kopírovat do něj přímo, stejně jako kopírujete data na obyčejnou usb klíčenku.

Další odpovědi
WeeBear

Zkusit to můžeš. Je to přímo od Samsungu.

http://www.sam­sung.com/cz/sup­port/mobilesof­twaremanual/mo­bilesoftwarema­nual.do?page=MO­BILE.SOFTWARE­.MANUAL

lucy96

Mám KIES přímo ze stránek Samsungu a jsem s ním celkem spokojená! ;)