mirekborek

Existuje aplikace na android na počítání bodů?

Hraju s bráchou na ‚body‘ a potřeboval bych aplikaci na android která by je počítala. A mohl bych je přičítat i odečítat. Nevadí když to bude na peníze atd. Děkuji moc.
Doplňuji:
Any score neni kompatibilni mam android 2.#

Nejlepší odpověď
Corfe

Aplikace „Any Score“ je zdarma a měla by fungovat na každém androidu.
https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.needom.counter&hl=en

Další odpovědi
zelí

Android 2.# je beznadějně zastaralý a značně omezující ve spoustě aspektů. Není možné zařízení aktualizovat?