Zvědavý

Enzo Ferrari

Jaký měl (pokud ho měl) aby pořád nosil své sluneční brýle – měl je pořád.
Doplňuji:
Jaký měl (pokud ho měl) DŮVOD aby pořád nosil své sluneční brýle – měl je pořád.

Odpovědi
HonzikPernik

Ano je to možné, jen pozor na brýle, aby se vám častým nošením nezničily.
Doplňuji:
Důvod je jednoznačný buď slunce, monokl, módní doplněk, závislost, a taky aby mu při jízdě s otevřeným oknem nevlítla do oka moucha či vosa.

cochee

Viz zdroj – zamlada je nenosil, to viz foto ve zdroji. Kdy a proč je začal nosit objasní třetí odstavec pod fotografií.

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/ct24/ka­lendarium/25280-zemrel-enzo-ferrari/