Žolíík

drzite taky hladovku do leta do plavek??

ale je pride mesic!

Nejlepší odpověď
hapiky

Moje hladovka se pořád ještě jmenuje „bůček, hovězí steak makrela“ (pivo).
Neboj, novináři na koupák nechodí.

Další odpovědi
Rokio

Ne. Místo toho se věnuji pohybu a přiměřeně zdravě jím.

iceT

Co má duhový pochod a lgtb komunita společného s hubnutím do plavek?

Baribal

Nene a nevím, co je pride.

nyjono

Ne, hladovkou se totiž stejně nehubne.

da ny

Ne. Nejsem padlá na hlavu.
Každý jouda ví, že hladovka, způsobí malnutrici. Tělo dělá ze stresu zásoby a mnoho lidí pak spíše tloustne (při minimálním příjmu stravy). Hladovkou jsem se nikdy netrápila.
Vůbec se nepotřebuji někde předvádět (během pochodu), jakou mám/nemám figuru. Co je komu do toho, jak vypadám?
Potřebovala bych do plavek vykrmit, tak o 10 kg. Při dnešní drahotě a sníženém příjmu cukru, se nedaří. ;D ;D ;D (Chemie mého těla funguje několik et trochu jinak).

Justin1

Žádnou hladovku nedržím a myslím, že u tebe taky hladovka není dobrý nápad.

Žolíík

ice ice prosimta to je snad jasny prootoze na duze se svleka aspon tricko takze je to videt

Žolíík

pride je prece lgbt mesic a pochod duhovi

Filip84

Ne. A) nenosím plavky, b) je mi trojctihodně někde, co si o mém vzhledu kdo myslí.