Altair-AC

Dráždí mé pravé oko se zánětem spojivek a zrnem hraní her na PC?

Dobrý den , mám teď zánět spojivek na pravém oku a vypadám jak zombie ,tak momentálně nechodím do školy. A co jiného dělat doma než hrát na PC ,že ? Včera jsem ještě hrál na PC ,jelikoz nikdo nebyl doma,a to i se zakrytým pravým okem,jenže dnes nemohu ,jelikož prý mé oko není pak v klidu. Co myslíte ?

Odpovědi
Mc Merkurion

… že největší blbost je, když někdo marodí s očima, čumět do monitoru … zavřít oči a poslouchat rádio, daj se stáhnout čtené namluvené knihy atd …

Palpatine

Že monitory poškozují zrak je nesmysl. Ale je pravda, že to není uplně nejzdravější. Po delší době kdy se díváš na monitor ti oči vysychají a můžou potom zarudnout a svědit. Pokud máš zánět spojivek, určitě počítač omez. Nehraj na tom moc hry, protože takhle máš oči u monitoru blíže. Raději si na tom pust film a dívej se na to z větší vzdálenosti. Taky od toho občas vstan a nech oko odpočívat.