bestak

DPD, PPL nebo Česká pošta?

Na poslední chvíli objednávám ještě jeden dárek a mohu si vybrat, zda si jej chci nechat doručit od DPD, PPL nebo České pošty (vše za stejnou cenu). Jenže ještě pár dní musím chodit do školy, takže u PPL a DPD by byl problém se zastižením. Nebo mám dárek koupit v kamenném obchodě? (Monopoly)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Doporučila bych DPD a PPL,Českou poštu ne.Kurýři Vám zavolají,kdy budete k zastižení.Ale vzhledem k tomu,že Vánoce jsou za týden,kupte dárek raději v kamenném obchodě!Včera jsem mluvila s kurýrem z PPL a vůbec nestíhají!!!

Další odpovědi
hanulka11

proč budeš platit poštovný, pokud hru mají v obchodě neváhej a kup ji

suaeda

Pošta je na dobírku drahá, ale na jak jsem se nedávno přesvědčil tak u nás začali rozvážet balíčky odpoledne a dopředu zavolají. Byl to docela příjemný šok, když jsem se to dověděl. Inu asi začíná působit konkurenční prostředí.

MadAnnie

Českou poštu určitě nebrat, jim je jedno kdy to doručí. DPD nebo PPL můžou odeslat i více aut, které zásilky rozvezou. Já objednávala v pátek a dnes (v pondělí) už sem měla balíček doma. Kurýrní služby i ve shonu před Vánoci doručí zásilku druhý, max. třetí den.