Avatar uživatele
bestak

DPD, PPL nebo Česká pošta?

Na poslední chvíli objednávám ještě jeden dárek a mohu si vybrat, zda si jej chci nechat doručit od DPD, PPL nebo České pošty (vše za stejnou cenu). Jenže ještě pár dní musím chodit do školy, takže u PPL a DPD by byl problém se zastižením. Nebo mám dárek koupit v kamenném obchodě? (Monopoly)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, hanny 2, suaeda před 4514 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Doporučila bych DPD a PPL,Českou poštu ne.Kurýři Vám zavolají,kdy budete k zastižení.Ale vzhledem k tomu,že Vánoce jsou za týden,kupte dárek raději v kamenném obchodě!Včera jsem mluvila s kurýrem z PPL a vůbec nestíhají!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

proč budeš platit poštovný, pokud hru mají v obchodě neváhej a kup ji

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Pošta je na dobírku drahá, ale na jak jsem se nedávno přesvědčil tak u nás začali rozvážet balíčky odpoledne a dopředu zavolají. Byl to docela příjemný šok, když jsem se to dověděl. Inu asi začíná působit konkurenční prostředí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MadAnnie

Českou poštu určitě nebrat, jim je jedno kdy to doručí. DPD nebo PPL můžou odeslat i více aut, které zásilky rozvezou. Já objednávala v pátek a dnes (v pondělí) už sem měla balíček doma. Kurýrní služby i ve shonu před Vánoci doručí zásilku druhý, max. třetí den.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek