Bettka66

Poradíte vánoční dárek na poslední chvíli?

Ahoooj. Jsem trošku naštvaná, protože mi nepřišel hlavní vánoční dárek (jedny hodinky u nás v kamenných obchodech nedostupné, nebo jsem alespoň nikdy o tom neslyšela) pro přítele. Nikdo mi nebyl schopný oznámit, že to nemají na skladě. Hledám proto nějakou variantu. Nevíte, co koupit? Zn. preferuji eshop s rychlým dodáním. Na lítání po obchodech nemám skrz práci čas. Kdyby bylo nejhůř, nic jiného mi nezbude, ale přece jenom. Cena nehraje roli. (Cena hodinek byla v přepočtu okolo 3000 Kč, ale klidně za něco, co bude stát za to, dám víc) Děkujuu moc :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Alza.cz

Zdroj: http://www.alza.cz/

Další odpovědi
ReHu

Jak máme vědět, co doporučit, když nemůžeš napsat cenovou hranici nebo třeba co ho baví.
Kup mu třeba novou motorku. Ta udělá radost skoro každému mužskýmu.

http://www.harley-davidson-praha.cz/motocykly-2016?gclid=Cj­wKEAiA18mzBRCo1e_-y_KLpXISJACEsAN­GvQg36BXsMfDGBm6fNY­a7LwniX2iVYYU­iSNpwvdInUhoC­ZRfw_wcB

A jiný hodinky jsi nevybrala?
Myslím, že hodinek je slušný výběr.
Na eShopu i v kamenných obchodech.

Renatka2

Jááá svému drahému koupila k narozeninám měsíc zpátky!! http://www.adrop­.cz/tandem-seskok
Rychlé dodání, radost jsem udělala, takže za mě spokojenost … :)

anonym

Copak jsi objednala pro přítele, když nevíš co mu koupit?!

Marin

Nějaký pobyt, wellness .. ? To by mohlo být rychlé na dodání …

Emefej

zJakápak poslední chvíle? V pondělí se jdu porouhlédnout po obchodech, do středy se rozmyslím a potom něco koupím.

mosoj

Na poslední chvíli už nemá cenu dárek dávat.

anonym

Dejte mu sebe.