Kakakoka

DPD jak registrovat zásilku

Dobrý den, mlže mi někdo poradit, co mam dát do políčka"kod"? děkiji, nějak na to nemohu přijit..

Odpovědi
mosoj

Nech to koňovi,. oni to tam dodají.

cochee

U té kolonky je nápovědní bublinka s písmenem „i“ – nezkoušel jsi na ni kliknout/ukázat?

Kakakoka

http://jyxo.in­fo/uploads/40/40c1720­c9bf08cb2a351d815e10dcd8­1b392d115.jpg

Kakakoka

A když už jsme u toho, abych nezakládal zbytečně další topic, včera jsem zkoušel asi hodinu službu od UPS, naplánovat si zásilku z ČR do SK, a konečná cena byla cca. 2000,–, jak je to možný? Na službu standart?