Avatar uživatele
BurTon

Funguje česká pošta nebo PPL i přes vánoční svátky?

Chci se objednat balík a poslat na dobírku přes českou poštu nebo přes PPLku. Přijde mi balík do konce roku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4136 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Během svátků pošta nefunguje. V tomto období jsou všechny tyto služby přetíženy, raději bych se na to do konce roku na 100% nespoléhal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dnes mi pošta (EMS) doručila balíček, který byl podáván ve čtvrtek odp.a ostatní objednávky, posílané včera (pátek) mi doručí tato služba nebo PPL prý 27.-28.12. Já myslím, že když bude balík odeslán ve čtvrtek ráno, do soboty max. do pondělí 31.12. (je také pracovní den) bude doručen.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
Kamionacka09

Je to tak 50 na 50,zalezi kdy by tu zasilku odeslali,jestli treba 28 tak sanci mas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pošta bude někde rozvážet i na štědrý de a mezi svátky bude fungovat normálně, takže do konce roku to stihneš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

většinou pošta rozváží, některé roky u nás ovšem naprosto „vypadne“. Jestli si něco objednáš ještě dnes, mělo by ti to do 30.12. dojít. To mi připomíná, jak mi před dvěma dni dovezl týpek z PPL kolem deváté hodiny večerní balík a přestože už šlo na řidiči vidět, že je znaven a těší se domů, popřál veselé svátky :) potěší a moc

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek