Avatar uživatele
Ganymede

Myslíte, že mi dnes zásilka dojde?

Objednala jsem si balíček a ráno až do oběda tam bylo, že trčí na depu nebo kde v Praze a teď už jede ke mně, myslíte, že to ještě dneska dojede až z Prahy sem (zlínský kraj)? Je to možné? Vím, že to asi nemůžete vědět :D Ale zajímá mě to, jestli by to mohlo být možné :D Podle mě jo, jakože by se ten pošťák někde na noc ubytoval a ráno pokračoval? Přece to musí rozvést, ne? :D
Děkuji :)

Mc Merkurion, best odpověď ever :D

Zajímavá 0 před 2654 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Myslím, že ti to přijde zítra.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… „Podle mě jo, jakože by se ten pošťák někde na noc ubytoval a ráno pokračoval? Přece to musí rozvést, ne?“ >>> máš zvláštní představy o fungování pošty a doručovacích služeb …
… neudala jsi společnost, která ti to doručuje, jestliže jsi použila Českou poštu, tak na Tři Krále to máš doma …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Záleží na tom jakou doručovatelskou službu jsi objednala. Zmínila jsi pošťáka, takže asi jde o ČP. Oni už teď doručují i odpoledne, takže by to ještě dneska mohlo dojít. Top trans doručují do 24 h od převzetí zásilky (max. do 18:00)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

Kepler … to ČP myslíš Českou poštu? a prosim tě, kde takto fungujou? obyčejnej pohled jde tejden a že doručují i odpoledne, tak to souhlasí, ale že „I TEĎ“ ne, po obědě teprve dorazí poprvé a naposledy …

před 2654 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jo, to je pravděpodobné, teďka mají fofr. Neuvědomil jsem si, že je těsně před vánocema.

před 2654 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… u nás takto fungujou celoročně …

před 2654 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek