Ganymede

Myslíte, že mi dnes zásilka dojde?

Objednala jsem si balíček a ráno až do oběda tam bylo, že trčí na depu nebo kde v Praze a teď už jede ke mně, myslíte, že to ještě dneska dojede až z Prahy sem (zlínský kraj)? Je to možné? Vím, že to asi nemůžete vědět :D Ale zajímá mě to, jestli by to mohlo být možné :D Podle mě jo, jakože by se ten pošťák někde na noc ubytoval a ráno pokračoval? Přece to musí rozvést, ne? :D
Děkuji :)

Mc Merkurion, best odpověď ever :D

Odpovědi
Emefej

Myslím, že ti to přijde zítra.

Mc Merkurion

… „Podle mě jo, jakože by se ten pošťák někde na noc ubytoval a ráno pokračoval? Přece to musí rozvést, ne?“ >>> máš zvláštní představy o fungování pošty a doručovacích služeb …
… neudala jsi společnost, která ti to doručuje, jestliže jsi použila Českou poštu, tak na Tři Krále to máš doma …

Kepler

Záleží na tom jakou doručovatelskou službu jsi objednala. Zmínila jsi pošťáka, takže asi jde o ČP. Oni už teď doručují i odpoledne, takže by to ještě dneska mohlo dojít. Top trans doručují do 24 h od převzetí zásilky (max. do 18:00)

Mc Merkurion

Kepler … to ČP myslíš Českou poštu? a prosim tě, kde takto fungujou? obyčejnej pohled jde tejden a že doručují i odpoledne, tak to souhlasí, ale že „I TEĎ“ ne, po obědě teprve dorazí poprvé a naposledy …

Kepler

Jo, to je pravděpodobné, teďka mají fofr. Neuvědomil jsem si, že je těsně před vánocema.

Mc Merkurion

… u nás takto fungujou celoročně …