Zvědavý

Dožije se Princ Charles podobně vysokého věku jako jeho rodiče?

Jednou se má stát králem, ale na jak dlouho to bude, když už je sám starý muž? Jeho otci je 99 let a matce 94 let. Myslíte, že i on se dožije minimálně 90 let?

Nejlepší odpověď
annas

Nad 90 let

Chybí v anketě Jiná možnost.

Tudíž zatrhám jednu z možností žností, i když nevím, zda je správná.

Co si myslím, není rozhodující, jen lze předpokládat, že má možná geny dlouhověkosti po svých rodičích, tudíž je může v tomto směru následovat.

Určitě se o něho lékaři starají, když má pozitivní text na koronavirus, l když jen mírnou formu. Je totiž v domácí karanténě. Snad se tedy vyléčí.

Všechno je ve hvězdách, tedy v jeho osudu.

Další odpovědi
Rokio

Nedožije se ani 80 let

Vzhledem k tomu, že chytil koronavirus, tak o tom pochybuji. Podle mě se nedožije ani 80 let.

Ametyst

Nad 90 let

Do Buckinghamskeho paláce se dovazeji Bio potraviny a dokonce i voda ze Skotska. Žádná západní medicina, ale dávají přednost přírodní léčbě. Chemikálie jsou pro lidi dole, jako jsme my.

RadaBrysova

Nedožije se ani 80 let